Bingöl Karlıova'da uzman çavuş, bir kadını darp etti iddiası

Bingöl Karlıova'da Ferhat K. adlı uzman çavuş, önce gürültü yaptığı bahanesiyle 8 yaşındaki bir çocuğu kovaladı, ardından da tepki gösteren anne Rahime Ö.'yü darp ettiği iddia edildi.
03 Mayıs 2021 08:59

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde Ferhat K. adlı uzman çavuşun, gürültü yaptığı bahanesiyle kovaladığı çocuğun annesi Rahime Ö.'yü darbettiği ileri sürüldü.

8 yaşındaki çocuğu gürültü yaptığı gerekçesiyle şiddete maruz bırakılan Rahime Ö. hastaneye gidip darp raporu aldıktan sonra uzman çavuş Ferhat K. hakkında şikayette bulundu.

"EŞİM KANLAR İÇİNDEYDİ, GEREKEN YAPILMALI"

Rahime Ö'nün eşi Yüksel Ö., uzman çavuşun gürültü yaptığı gerekçesiyle çocuğunu kovaladığını ve eşinin bu duruma tepki göstermesi sonucu darbedildiğini söyledi.

Yüksel Ö., eşinin yaşadıklarını "Çocuklar binanın önünde gürültü yapıyorlar. Uzman da rahatsız olmuş demek ki çocukların seslerinden, 8 yaşındaki çocuğumu kovalıyor. Eşim de 'Utanmıyor musun küçük çocuğu kovalıyorsun' diyor. Uzman çavuş, eşime, 'Asabımı bozma, gelir ağzını yüzünü kırarım' diyor. Eşimi yumruklarla dövüyor" diye anlattı.

Darp raporu aldıklarını ve şikayette bulunduklarını aktaran Yüksel Ö., "Çocuğum bayağı korkmuş. Şahitlerimiz de var. Uzman çavuş benim kendisine saldırdığımı söylemiş emniyette ama ben geldiğimde eşim kanlar içindeydi. Olay yerinde polis ve site sakinleri vardı. Takipçisi olacağız bu olayın, gereken yapılmalı" dedi.

EVRENSEL

İNTERNET BASIN SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #